קריכלי יוסף

אלברט איינשטיין אמר שלעשות את אותו הדבר כל הזמן ולצפות בכל פעם לתוצאה אחרת, מגדיר מצב של אי שפיות.

לכן כאדם שפוי שרוצה לשנות את התוצאות, אתה חייב לעשות משהו שונה, משהו שאנשים מצליחים עושים כל הזמן.

זה מה שאני מנסה לעשות כבר הרבה שנים בתחום שלי : להבין מה באמת בונה עסק מצליח.

הספקתי להשיג השכלה כלכלית רחבה, לנהל בתפקידים בכירים בהרבה תחומים, לעבוד עם יזמים מובילים, להבין לעומק איך בני אדם חושבים ומחליטים.

את זה חיברתי לתוצאות של העסקים המובילים ויצרתי דרך עסקית משנה מציאות עבורך, כדי להגשים את השליחות שלי כמומחה לשיווק ופיתוח עסקים, שהיא הבאת יכולות השיווק שלך לרמה של העסקים המצליחים ביותר, כדי להבטיח את ההצלחה שלך.

[removal.ai] tmp 6472f72c92a86 ai63de

לקוחות מספרים

על החוויות והתוצאות מתכנית המוח השיווקי !

  • דברים החלו להתרחש בקצב מטורף לטובה

    יוסי, ישבתי מהופנטת כאשר דיברת על פיזיקת הקוונטים…מאותו יום השתנו חיי מהקצה אל הקצה. דברים החלו להתרחש בקצב מטורף לטובה, אני מוצאת את עצמי בתהליך של גדילה והתעצמות ובתוך משהו שהוא גדול ממני

  • כאילו נולדתי מחדש

    לא משנה מה אכתוב, בחיים אני לא אצליח להסביר את ההרגשה. פשוט מדהים. כאילו נולדתי מחדש. בלי מלים בלקסיקון כמו " אני לא יכולה, קשה לי, אולי נוותר, אולי אני לא מתאימה..ובעקבות כך השתנו חיי באמת… ביומיום אני חיה אחרת… בעשייה, ללא פחד, במטרות ויעדים, בהצלחה, בכיוונים שנפתחו בחיי ולא היה לי האומץ לעשות אותם עד כה…

  • כאן נבנה עולם חדש של תפיסות

    הקורס מדהים, חזק, עוצמתי, מרגש, אמיתי, מצחיק, מכניס לפרופורציות – זר לא יבין זאת! בכיתה בה מתקיים הקורס צריך לשים שלט בחוץ "בבניה" כאן נבנה עולם חדש של תפיסות, גישות, צורת ניתוח, הגדרות. כאן ניתנת משמעות חדשה לידע קיים, ואליהם מתווסף עוד כל-כך הרבה. כשנכנסתי לקורס אמרתי שבאתי "להתיידד עם הכסף", אין ספק שהקשר הזה התחזק מעל לכל ציפיותיי. תודה.